Feedback4Sports-logoFeedback4Sports-logoFeedback4Sports-logoFeedback4Sports-logo
  • Wat doen wij
    • Wat doen wij
      • Tarieven
    • Werkwijze
    • NPS
    • Automatisch classificeren
  • Stories
  • Kenniscentrum
    • Kenniscentrum
    • Bestel ons boek
    • Instructievideo’s
  • Partners
    • BOSS
    • Clickables
    • ClubPlanner
    • Dutch Fitness Awards
    • FitPeaks
    • Focus Feedback
    • Hidden Profits Marketing
    • NL Actief
    • GymPare
    • Technogym
  • Team
  • Kennismaking
  • Contact
    • Routebeschrijving
  • Inloggen
    • Inloggen
    • Instructievideo’s
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
✕
[rev_slider slider-1]
Haakje
  1. Home
  2. Kevin van Kooten – Delta Sportcentrum

Kevin van Kooten – Delta Sportcentrum

Klantgeluk staat centraal bij Delta Sportcentrum

“Het vragen van feedback is essentieel in ons vakgebied. Maar, je moet het niet zien als een einddoel op zich. Feedback4Sports is een mooi middel om je doelen te behalen.” Aldus Ton.

Voor dit interview spreken we Madeleine Moritz en Kevin van Kooten. Tussendoor sluit Ton van Kooten aan om wat zaken aan te vullen. Alleen al in het interview voel je hart voor de zaak en de klant!

Onderscheid in klanttevredenheid

Delta Sportcentrum in Spijkenisse kent een rijke geschiedenis van 60 jaar. Hun geheim? Klanttevredenheid is hun hoogste prioriteit. Dit vereist een flexibele aanpak en het vermogen om snel te schakelen bij veranderende wensen. Die (veranderende) klantwensen vangen, dat doen ze met Feedback4Sports!

“Iedere week checken we gezamenlijk de ontvangen feedback. Iedereen ontvangt een reactie. Al is het maar een bedankje. Kritische feedback? Geen probleem! We zoeken samen naar de beste oplossing. Maar het grootste gedeelte van de feedback is opbouwend en bestaat veelal uit complimenten, superleuk!”  Aldus Kevin.

Het zijn vaak de kleine dingen die de klant blij maken

Met Feedback4Sports zien ze de waardering voor hun organisatie stijgen. Waar eerst zevens en achten de boventoon voerden, zijn dit nu steeds vaker negens en tienen. Een mooie bevestiging dat ze goed op weg zijn. “Het helpt enorm om te weten dat onze klanten blij zijn en dat onze inspanningen effect hebben.” – Kevin.

Op basis van klantfeedback zijn ook enkele wijzigingen doorgevoerd. “Yoga is een populaire groepsles. Er was vraag naar meer lessen en een andere vorm van yoga. Dat hebben we gerealiseerd en nu hebben we nog meer blije yogi’s rondlopen op onze club.” – Kevin

Feedback laat zien of we op de goede weg zitten

Madeleine en Kevin vinden het belangrijk om te blijven luisteren naar de wensen van de klant. Madeleine: “Als een apparaat stuk is, wordt het gerepareerd. Mist een klant een bepaald apparaat? Dan schaffen we dit aan. Vaak zijn het de kleine dingen waar iemand blij van wordt. Door feedback te gebruiken als leidraad, verzekeren we ons ervan dat we op het juiste pad zijn.”

Feedback4Sports draagt bij aan het doel van Delta Sportcentrum Spijkenisse om de klant koning te laten zijn!

Delta Sportcentrum in Spijkenisse richt zich op gezondheid en welzijn. Ze bieden persoonlijke begeleiding, onbeperkte evaluaties en een breed scala aan groepslessen. Faciliteiten omvatten een moderne fitnessruimte en verwarmd binnenbad. Het centrum promoot een sportieve levensstijl en biedt programma’s voor kracht, conditie, body & mind, combat en zwemmen.

Share

Meer succesverhalen

  • Max Health Club aan de Vliet x Feedback4Sports
    Story
    Het succesrecept van Max Health Club aan de Vliet
    "Zelfs als leden een 10 geven, hebben ze vaak nog nuttige verbeterpunten. Dat is informatie waar we echt iets mee kunnen," merkt Ambani op.
  • Story
    Ann Van den Rijn – Gym Tonic Sport- en Gezondheidscentrum
    In de 20 jaar dat we nu bestaan voerden we al eerder klantonderzoek uit. Toen stuurden we periodiek enquêtes uit die veel vragen bevatten voor onze leden. Dat was...
  • Daniel Koppelle - Go! Health Clubs x Feedback4Sports
    Story
    Daniel Koppelle - GoHealth Clubs
    Vestigingsmanager van GoHealth Clubs Rotterdam Daniel Koppelle vertelt over zijn ervaringen met Feedback4Sports. Dat deze club benieuwd is naar de feedback van hun leden is geen geheim.

Feedback4Sports

Opzet
Stories
Kenniscentrum
Partners
Download gratis de NPS Guide
Contact
Veelgestelde vragen
Inloggen

 

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!



Feedback4Sports HQ

Ericssonstraat 2
5121 ML Rijen
Nederland

+3110 268 8181
info@feedback4sports.com

Support

Onze Feedback4Sports online helpdesk kun je direct inschakelen. Een van onze medewerkers helpt je graag verder.

Klik hier voor online support

Volg ons op Social Media

Feedback4Sports
© Copyright - FocusFeedback™ | Privacy Statement | Disclaimer | Algemene voorwaarden
Net Promoter, NPS and Net Promoter Score are trademarks of Satmetrix Systems, Inc., Bain & Company, and Fred Reichheld.
    Nederlands
    • Nederlands
    • Engels
    • Duits

      Italian Trulli

      Is jouw club kampioen?

      Vergelijk je NPS met honderden sportclubs.

      Ontdek hoe jouw club scoort op loyaliteit en enthousiasme.